Oferta

Jesteśmy właścicielami trójki wspaniałych sznaucerów i wiemy doskonale, co może czuć właściciel pozostawiający w Hotelu swojego pupila.

Staramy się osobiście zapewnić naszym gościom spokojny i radosny pobyt, aby Państwo i psiaki czuły się po prostu komfortowo! Dlatego nie przyjmujemy do Hotelu psiaków niebezpiecznych i agresywnych.

Niektórzy zarzucają nam, że w naszym Hotelu pieski nie mają telewizora, kanapy i innych domowych wygód do których przywykły. Nasze doświadczenie pokazuje, że psiaki niejednokrotnie zachowują się inaczej w domu i inaczej gdy Państwa nie ma przy nich. I tak np. niektóre spokojne smutne pieski stają się wesołymi rozrabiakami. Dlatego nie możemy przewidzieć jak dany piesek będzie się zachowywał, czy czegoś nie pogryzie i nie zrobi sobie krzywdy. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie psiaków. Osobne boksy bez zbędnych atrakcji zapewniają pieskom bezpieczeństwo w dzień i w nocy. Wielokrotne spacery i zabawy na wybiegu pozwalają pieskom zachować dobrą kondycję i wesołe nastawienie.

Aby pieski zapoznały się z nami i z nowym miejscem, zawsze proponujemy, przed pierwszą wizytą, krótkie odwiedziny zapoznawcze w naszym Hotelu. Dodatkowo zalecamy przywiezienie pieskom rzeczy/ przedmiotów przypominających im dom- takich jak legowisko, zabawki i ulubione przedmioty. Dzięki temu pieski łatwo znoszą późniejsze rozstanie ze swoim ukochanym właścicielem.

Zapraszamy!